KFC Muizen logo
KFC Muizen

Ploegen

Eerste elftal

Eerste elftal

Contactgegevens
Trainer

Raf Coppens

0497 38 03 50

coppens.raf@telenet.be

Afgevaardigde

Gaspard Minten

gaspardminten@gmail.com

Trainer doelmannen

Jari Vanroy

0470 57 48 02

jarivanroy@gmail.com

?>
Training
Dinsdag en donderdag
Afdeling: 4 PROV. D(Antwerpen)
Uitslagen en kalender
DatumUitslag
29-08-2018 19:00 ZENN. HOMBEEK KFC.MUIZEN 6 - 0
02-09-2018 15:00 KFC.MUIZEN KVC BOOISCHOT 1 - 4
05-09-2018 18:45 KFC.MUIZEN K.SC MECHELEN 2 - 2
09-09-2018 15:00 K. IMMER VOORT FC KFC.MUIZEN 2 - 3
16-09-2018 15:00 KFC.MUIZEN KFC ZAMMEL 2 - 1
23-09-2018 15:00 FC SURAYE UNITED MECHELEN KFC.MUIZEN 2 - 4
30-09-2018 15:00 KFC.MUIZEN SV GRASHEIDE 2 - 2
14-10-2018 15:00 KFC.MUIZEN K.F.C. PUTTE B 2 - 1
21-10-2018 15:00 KSK WAVRIA B KFC.MUIZEN 0 - 1
28-10-2018 15:00 KFC.MUIZEN WIEKEVORST SP. 1 - 1
04-11-2018 14:30 KFC TONGERLO KFC.MUIZEN 2 - 4
11-11-2018 14:30 KFC.MUIZEN KFC HEULTJE 2 - 3
18-11-2018 14:30 VC RIJMENAM KFC.MUIZEN   -  
24-11-2018 19:30 K. RAMSEL FC KFC.MUIZEN   -  
02-12-2018 14:30 KFC.MUIZEN K. BO BEERZEL FC   -  
09-12-2018 14:30 SK PEULIS KFC.MUIZEN   -  
16-12-2018 14:30 KFC.MUIZEN ZENN. HOMBEEK   -  
06-01-2019 14:30 K.SC MECHELEN KFC.MUIZEN   -  
13-01-2019 14:30 KVC BOOISCHOT KFC.MUIZEN   -  
20-01-2019 14:30 KFC.MUIZEN K. IMMER VOORT FC   -  
27-01-2019 14:30 KFC ZAMMEL KFC.MUIZEN   -  
03-02-2019 15:00 KFC.MUIZEN FC SURAYE UNITED MECHELEN   -  
10-02-2019 15:00 SV GRASHEIDE KFC.MUIZEN   -  
24-02-2019 15:00 K.F.C. PUTTE B KFC.MUIZEN   -  
03-03-2019 15:00 KFC.MUIZEN KSK WAVRIA B   -  
10-03-2019 15:00 WIEKEVORST SP. KFC.MUIZEN   -  
17-03-2019 15:00 KFC.MUIZEN KFC TONGERLO   -  
24-03-2019 15:00 KFC HEULTJE KFC.MUIZEN   -  
31-03-2019 15:00 KFC.MUIZEN VC RIJMENAM   -  
03-04-2019 18:30 KFC.MUIZEN SK PEULIS   -  
07-04-2019 15:00 KFC.MUIZEN K. RAMSEL FC   -  
14-04-2019 15:00 K. BO BEERZEL FC KFC.MUIZEN   -  
Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen
Algemene rangschikking
Doelpunten
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 K.SC MECHELEN 12 9 1 2 41 13 28 28
2 ZENN. HOMBEEK 12 9 0 3 47 14 33 27
3 SK PEULIS 12 8 1 3 43 22 21 25
3 VC RIJMENAM 12 8 1 3 28 17 11 25
3 KVC BOOISCHOT 12 8 1 3 30 22 8 25
6 KFC TONGERLO 12 7 2 3 29 19 10 23
7 KFC.MUIZEN 12 6 3 3 24 26 -2 21
8 WIEKEVORST SP. 12 5 5 2 28 14 14 20
9 K. BO BEERZEL FC 12 6 1 5 25 16 9 19
9 KFC HEULTJE 12 6 1 5 24 33 -9 19
11 KFC ZAMMEL 13 4 3 6 21 30 -9 15
12 SV GRASHEIDE 13 4 2 7 23 29 -6 14
13 K. RAMSEL FC 12 2 4 6 21 26 -5 10
14 FC SURAYE UNITED MECHELEN 13 3 0 10 16 47 -31 9
15 KSK WAVRIA B 12 2 1 9 19 44 -25 7
16 K. IMMER VOORT FC 13 1 3 9 15 34 -19 6
17 K.F.C. PUTTE B 12 1 1 10 11 39 -28 4
Rangschikking periode 1
Doelpunten
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 K.SC MECHELEN 11 8 1 2 33 13 20 25
2 KVC BOOISCHOT 11 7 1 3 26 20 6 22
3 ZENN. HOMBEEK 10 7 0 3 37 14 23 21
4 VC RIJMENAM 10 7 0 3 23 16 7 21
5 KFC TONGERLO 10 6 2 2 26 15 11 20
6 SK PEULIS 10 6 1 3 33 20 13 19
7 WIEKEVORST SP. 10 5 4 1 26 10 16 19
8 K. BO BEERZEL FC 10 6 0 4 24 14 10 18
9 KFC.MUIZEN 10 5 3 2 18 21 -3 18
10 KFC HEULTJE 10 5 1 4 21 27 -6 16
11 KFC ZAMMEL 11 4 2 5 19 27 -8 14
12 SV GRASHEIDE 11 3 2 6 17 24 -7 11
13 K. RAMSEL FC 10 2 2 6 19 24 -5 8
14 KSK WAVRIA B 10 2 1 7 18 30 -12 7
15 K. IMMER VOORT FC 11 1 3 7 14 27 -13 6
16 K.F.C. PUTTE B 10 1 1 8 11 28 -17 4
17 FC SURAYE UNITED MECHELEN 11 1 0 10 11 46 -35 3
Rangschikking periode 2
Doelpunten
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 ZENN. HOMBEEK 2 2 0 0 10 0 10 6
2 SK PEULIS 2 2 0 0 10 2 8 6
3 FC SURAYE UNITED MECHELEN 2 2 0 0 5 1 4 6
4 VC RIJMENAM 2 1 1 0 5 1 4 4
5 K.SC MECHELEN 1 1 0 0 8 0 8 3
6 KVC BOOISCHOT 1 1 0 0 4 2 2 3
7 KFC.MUIZEN 2 1 0 1 6 5 1 3
7 SV GRASHEIDE 2 1 0 1 6 5 1 3
9 KFC TONGERLO 2 1 0 1 3 4 -1 3
10 KFC HEULTJE 2 1 0 1 3 6 -3 3
11 K. RAMSEL FC 2 0 2 0 2 2 0 2
12 KFC ZAMMEL 2 0 1 1 2 3 -1 1
13 K. BO BEERZEL FC 2 0 1 1 1 2 -1 1
14 WIEKEVORST SP. 2 0 1 1 2 4 -2 1
15 K. IMMER VOORT FC 2 0 0 2 1 7 -6 0
16 K.F.C. PUTTE B 2 0 0 2 0 11 -11 0
17 KSK WAVRIA B 2 0 0 2 1 14 -13 0
Rangschikking periode 3
Doelpunten
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 SK PEULIS 0 0 0 0 0 0 0 0
1 K. RAMSEL FC 0 0 0 0 0 0 0 0
1 ZENN. HOMBEEK 0 0 0 0 0 0 0 0
1 KSK WAVRIA B 0 0 0 0 0 0 0 0
1 K.SC MECHELEN 0 0 0 0 0 0 0 0
1 WIEKEVORST SP. 0 0 0 0 0 0 0 0
1 KVC BOOISCHOT 0 0 0 0 0 0 0 0
1 KFC TONGERLO 0 0 0 0 0 0 0 0
1 K. IMMER VOORT FC 0 0 0 0 0 0 0 0
1 KFC HEULTJE 0 0 0 0 0 0 0 0
1 KFC ZAMMEL 0 0 0 0 0 0 0 0
1 VC RIJMENAM 0 0 0 0 0 0 0 0
1 FC SURAYE UNITED MECHELEN 0 0 0 0 0 0 0 0
1 KFC.MUIZEN 0 0 0 0 0 0 0 0
1 SV GRASHEIDE 0 0 0 0 0 0 0 0
1 K. BO BEERZEL FC 0 0 0 0 0 0 0 0
1 K.F.C. PUTTE B 0 0 0 0 0 0 0 0
Afdeling: Beker Heren groep 5(Antwerpen)
Uitslagen en kalender
DatumUitslagStrafschoppen
04-08-2018 18:30 KFC.MUIZEN KFC VOLH. WINTAM 1 - 5 -
11-08-2018 18:30 HEFFEN SK KFC.MUIZEN 2 - 1 -
18-08-2018 18:30 KFC.MUIZEN KSK WAVRIA A 0 - 4 -
25-08-2018 18:30 FC BLAASVELD KFC.MUIZEN 2 - 1 -
Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen
Algemene rangschikking
Doelpunten
Plaats Clubnaam M W G V + - +/-Straf+Straf- Ptn
1 KFC VOLH. WINTAM 4 4 0 0 17 4 13 0 0 12
2 K. SCHELLE SP. 4 3 1 0 27 4 23 0 0 10
3 KV HOOIKT 4 3 1 0 12 5 7 0 0 10
4 SV AARTSELAAR A 4 3 0 1 14 4 10 0 0 9
5 KSK WAVRIA A 4 3 0 1 13 3 10 0 0 9
6 VK HEINDONK 4 3 0 1 16 7 9 0 0 9
7 K.F.C. PUTTE A 4 3 0 1 13 6 7 0 0 9
8 K.F.C. PUTTE B 4 3 0 1 11 4 7 0 0 9
9 HEFFEN SK 4 3 0 1 12 7 5 0 0 9
10 K. BO BEERZEL FC 4 3 0 1 8 6 2 0 0 9
11 VC RIJMENAM 4 3 0 1 10 10 0 0 0 9
12 VVH LIPPELO 4 2 2 0 9 2 7 0 0 8
13 KFC LINT 4 2 2 0 7 3 4 0 0 8
14 KATELIJNE KFC A 4 2 2 0 7 3 4 0 0 8
15 K. VS BRANST 4 2 1 1 16 5 11 0 0 7
16 NIELSE SV 4 2 1 1 9 8 1 0 0 7
17 SV GRASHEIDE 4 2 0 2 12 12 0 0 0 6
18 K.SC MECHELEN 4 2 0 2 9 9 0 0 0 6
19 FC SURAYE UNITED MECHELEN 4 2 0 2 8 9 -1 0 0 6
20 K.S.K. SINT-AMANDS 4 2 0 2 9 13 -4 0 0 6
21 KSK WAVRIA B 4 2 0 2 12 17 -5 0 0 6
22 LEEST UNITED 4 1 1 2 8 9 -1 0 0 4
23 RB ELZESTRAAT 4 1 1 2 11 14 -3 0 0 4
24 K. REET SK 4 1 1 2 7 10 -3 0 0 4
25 ZENN. HOMBEEK 4 1 0 3 8 11 -3 0 0 3
26 SV AARTSELAAR B 4 1 0 3 7 12 -5 0 0 3
27 FC BLAASVELD 4 1 0 3 3 10 -7 0 0 3
28 SK PEULIS 4 1 0 3 7 16 -9 0 0 3
29 KVK HINGENE 4 0 1 3 6 13 -7 0 0 1
30 K. RUMST SK 4 0 0 4 5 14 -9 0 0 0
31 KFC.MUIZEN 4 0 0 4 3 13 -10 0 0 0
32 SK RITA BERLAAR 4 0 0 4 2 15 -13 0 0 0
33 KATELIJNE KFC B 4 0 0 4 0 16 -16 0 0 0
34 PUURSICA PUURS 4 0 0 4 2 26 -24 0 0 0